Bizi Tanıyın

2007 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet veren bir kurum olarak , özellikle kobiler ve küçük esnaf için yazılım ürün ve hizmetleri sunuyoruz. İnternet reklamcığı ve internet üzerinde varolma bilincini bir çok firmaya kazandırmaya yönelik çalışmalarımız devam etmektedir. Yüzlerce müşterimize web siteleri ve web reklamcığı alanında destek verdik .

Özellikle hızlı web paketlerimiz ile , uygun bütçeler ile internette en verimli tanıtım araçlarını devreye sokarak , küçük ve orta ölçekli firmaların kolay , hızlı ve düşük maliyetler ile internette yeralma imkanlarını arttırdık. Buna göre , bir çok ajansta astronomik fiyatlarla sağlanan hizmetleri , minimum oranlarda sağlayarak firmalara internette tanıtım yapma konusunda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Bazı Müşteri Görüşleri

Her türlü sıkıntımızda , zamanında destek veriyorlar. Tasarım gayet şık ve güzeldi. Profesyonel çalışıyorlar.
Mustafa Pakır
Tasarımları tam istediğimiz gibi oldu. Sonrasında da özellikle teknik destek konusunda her zaman yanımızda oldular. Herkese tavsiye ederim..
Sacide Önsoy
Tüm Yorumlar

Neler Yaparız?

Diğer Hizmetlerimiz

  • Domain ve Hosting

    Domain (Alan Adı) Tescili ve Hosting (Sunucu Hizmeti) konusunda destek veriyoruz. Kaliteli ve üstün performanslı sunucularda sitenizin en uygun şekilde barındırılmasını sağlıyoruz.

  • Toplu Sms Hizmetleri

    Ürün ve hizmetlerinizi tanıtım noktasında toplu sms ve toplu mailing konusunda hizmetlerimiz sözkonudur.

Öne Çıkan Hizmetlerimiz

Özel Tasarımlar: 100%

100%

Hızlı Web Paketleri: 100%

100%

E-ticaret Paketleri: 90%

90%

Toplu Sms: 70%

70%